Asesorzy


Nasi asesorzy to ludzie doświadczeni zawodowo, głodni sukcesów, a jednocześnie obdarzeni pierwiastkiem radości z dzielenia się wiedzą i potrafiący dostrzegać kompetencje innych w środowisku ich pracy bez interpretacji, a w oparciu o zauważone fakty- zachowania behawioralne. Wszyscy asesorzy posiadają stopnie akademickie i zawodowe uprawniające do świadomego oraz odpowiedzialnego rozwoju innych.

Zostaliśmy asesorami, konsultantani, trenerami z bardzo różnych powodów. Jedne są altruistyczne, bo chcemy się dzielić wiedzą, doświadczeniem i czujemy się w tym dobrze, inne są egoistyczne …, bo żadna inna praca nie dałaby nam takiej kumulacji sukcesów i radości z nowych rozwiązań.
Adriana Prażuch
Adriana Prażuch
Z wykształcenia jestem politologiem o specjalności samorządowej.
Moje doświadczenie to 10 lat aktywności zawodowej na stanowiskach menedżerskich oraz konsultanckich. Związana byłam z firmami handlowymi świadcząc dla nich usługi z zakresu szeroko pojętego zarządzania personelem – głównie: rekrutacja, selekcja, adaptacja pracowników do pracy, motywowanie pracowników, budowanie ścieżek rozwoju, szkolenia pracownicze (sprzedaż obsługa Klienta), odpowiadanie za plany sprzedażowe i ich realizację przez podległy zespół sprzedaży. Moje doświadczenie doceniły takie podmioty polskiego rynku jak: Gellwe, 3M, Feliks, Skrivanek, AXA, STU Ergo Hestia SA, STUnŻ Ergo Hestia SA, Cogito, Impuls.
 
Szkolenia prowadzę z zakresu: procesu grupowego, komunikacji, motywacji, asertywności i automotywacji, rekrutacji, sprzedaży, obsługi klienta, sytuacji trudnych.
Projekty prowadzę z zakresu: analizy pracy i planowania zatrudnienia (rekrutacja, selekcja, adaptacja- głównie działy handlowe, stanowiska sprzedażowe), ocen pracowniczych (metodologią dopasowaną do organizacji: Assessment Center), budowanie ścieżek kariery a także badania zaangażowania pracowników i satysfakcji klienta.

Katarzyna Kościelny
Katarzyna Kościelny
Rozwijając firmę korzystaj z wiedzy i umiejętności pracowników.
Doradca kadrowy, Asesor, Coach
Z wykształcenia jestem prawnikiem z zamiłowania coachem. Prowadzę szkolenia warsztatowe związane z prawem pracy oraz szkolenia dla kadry kierowniczej. Doradzam, w jaki sposób prowadzić w organizacji dokumentację kadrową. Uczestniczę z ramienia Pracodawcy w negocjacjach zbiorowych ze związkami zawodowymi. Prowadzę zajęcia na studiach podyplomowych w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach oraz Wyższej Szkole Bankowości. Jako asesor biorę udział w sesjach AC/DC.
Ewa Stellmach
Ewa Stellmach
Coach jest kimś, kto mówi ci, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć — po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być (Tom Landry)
Coach, Doradca personalny, Trener
Jestem doradcą personalnym, coachem kariery, biznesowym, sportowym i trenerem. Zajmuję się szeroko pojętym rozwojem osobistym i zawodowym, poprawą motywacji i treningiem mentalnym.  Moim celem jest przygotowanie osób do efektywnego wykorzystania własnych zasobów, zgodnie z ich wartościami. Pomagam wzmacniać mocne strony i wydajnie pracuję nad poprawą słabych stron moich klientów/podopiecznych.   Jestem członkiem ICF (International Coaching Federation). W swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym ICF
Izabela Butniewicz - Folusiak
Izabela Butniewicz - Folusiak
Jestem Psychoterapeutką, trenerką. Posiadam rekomendację I-wszego stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Certyfikat Jakości Szkoleń STOP II-go stopnia w Warszawie. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu treningów i warsztatów z zakresu psychoedukacji i rozwoju osobistego. Doskonalę swoje umiejętności w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów – jestem w trakcie certyfikacji w ITG w Krakowie. Jestem mgr politologii, ze specjalizacją polityka społeczna. Posiadam 6–letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym.
Od kilku lat prowadzę superwizje zespołów pracowniczych, zarówno w obszarze poprawy jakości i komfortu pracy, jak również w obszarze wsparcia i radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.